Do góry
Powrót do strony głównej

Klimatyzacja komercyjna

Klimatyzator kasetonowy

Klimatyzatory kasetonowe

moc od 2,5kW do 14kW
wysokie COP

Klimatyzator kasetonowy rozprowadza powietrze w 4 kierunkach i jest idealnym rozwiązaniem rodzaju klimatyzacji dla sklepu, biura i restauracji z podwieszanym sufitem. Charakteryzuje się: szerokim zakresem zastosowania, niskim poziomem hałasu, łatwością aranzacji i montażu, energooszczędnością i szerokim zakresem mocy.

Więcej
Klimatyzator podsufitowy

Klimatyzatory przypodłogowo–podsufitowe

moc od 5kW do 14kW
czynnik chłodniczy R–410A

Klimatyzator przypodłogowo- podsufitowy jest urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu w wielu typach pomieszczeń tj. biuro, sklep, restauracja. Główną zaletą tej klimatyzacji jest bardzo długi zasięg rozprowadzania powietrza. Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, energooszczednością, nowoczesną stylistyką, łatwością aranżacji i montażu.

Więcej
Klimatyzator kanałowy

Klimatyzatory kanałowe

moc od 2,5kW do 44kW

Klimatyzator kanałowy to urządzenie chowane w przestrzeni międzysufitowej, pod podłogą lub w pomieszczeniu technicznym. Dzięki sieci kanałów dostarcza powietrze do strefy roboczej pomieszczeń biurowych i przemysłowych. Charakteryzuje się płaską obudową, niewidocznym montażem, szerokim zakresem zastosowania, rozbudowaną automatyką i możliwością współpracy z siecią wentylacyjną.

Więcej
Klimatyzator Multi Split

System Multi Split

System klimatyzacji multi-split pozwala na połączenie kilku jednostek wewnętrznych z jedną jednostką zewnętrzną. Charakteryzuje się: dużą możliwością konfiguracji, energooszczędnością, niskim poziomem hałasu.

Więcej
Klimatyzator VRF

System VRF

System VRF to doskonałe rozwiązanie w centrach handlowych, biurowcach, hotelach, szpitalach i wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba klimatyzacji wielu pomieszczeń. Jest to system w pełni zautomatyzowany i posiadający ogromne możliwości.

Więcej
Dane teleadresowe
GREENS Marcin Banasiak
ul. Góralska 6/18 lok. 4
Warszawa 01–112

Telefon: 666 577 733
E-mail: klimatyzacja@greens.com.pl

Opinie klientów

„Rzetelnie wykonany montaż klimatyzacji w naszych sklepach, jak i późniejszy ich serwis. Cena konkurencyjna. POLECAMY.”

„Montaż i serwis klimatyzacji wykonywany przez serwis GREENS określę w trzech słowach: SZYBKO, TANIO, SOLIDNIE. Gorąco dziękuję i polecam”