Do góry
Powrót do strony głównej

Montaż klimatyzacji w Warszawie

Fundamentem działalności GREENS jest szeroko rozumiana klimatyzacja w Warszawie. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w dziedzinie klimatyzacji. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych wszystkich marek. Naszą specjalnością jest także naprawa klimatyzacji w Warszawie. Doradzimy, wycenimy i kompleksowo wykonamy montaż klimatyzacji według projektu własnego lub powierzonego w Państwa: mieszkaniu, domu, biurze, firmie, lokalu usługowym, gastronomicznym lub innym obiekcie komercyjnym.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też oferowana przez nas klimatyzacja w Warszawie to wysokiej klasy, starannie wyselekcjonowane urządzenia cechujące się solidnością wykonania i niezawodnością.

Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas klimatyzacja w Warszawie zapewni Państwu to, co najlepsze – idealną temperaturę, a także doskonałe samopoczucie i komfort przez cały rok, niezależnie od pory dnia i nocy.

Nasi serwisanci, jak również pozostali pracownicy są wysoko wykwalifikowaną i wyposażoną w profesjonalny sprzęt kadrą, dzięki której oferowana przez nas naprawa klimatyzacji w Warszawie, a także oferowany montaż klimatyzacji w Warszawie są usługami na najwyższym poziomie, współgrającymi z oczekiwaniami Klienta. To właśnie dzięki naszym fachowcom, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń takich firm jak: McQuay, SANYO, Samsung, LG, Fujitsu, Electra, INDESIT, Hisense. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty techniczne zarówno krajowe jak i zagraniczne. Każdy sprzedawany klimatyzator jest fabrycznie nowy, pochodzi z polskiego kanału dystrybucji i posiada gwarancję producenta, ważną na terenie Polski a często w całej Zjednoczonej Europie. Na montaż klimatyzacji nasz serwis wystawia gwarancję na okres minimum 2 lat. Do każdej sprzedanej klimatyzacji wystawiamy fakturę VAT.

GREENS to firma elastyczna i nowoczesna, która zadba o Państwa komfort.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO – 8% VAT

Dane teleadresowe
GREENS Marcin Banasiak
ul. Góralska 6/18 lok. 4
Warszawa 01–112

Telefon: 666 577 733
E-mail: klimatyzacja@greens.com.pl

Opinie klientów

„Rzetelnie wykonany montaż klimatyzacji w naszych sklepach, jak i późniejszy ich serwis. Cena konkurencyjna. POLECAMY.”

„Montaż i serwis klimatyzacji wykonywany przez serwis GREENS określę w trzech słowach: SZYBKO, TANIO, SOLIDNIE. Gorąco dziękuję i polecam”